Adwokat Kraków Prawnik Logo
Kancelaria Adwokacka
dr Anna Pacholska
Kraków, ul. Kordeckiego 7/7
nr tel. +48 512 350 504
e-mail: kancelaria@pacholska.eu

Adwokat dr Anna Pacholska Kraków

adwokat dr Anna Pacholska

Kraków, ul. Kordeckiego 7/7
nr tel. +48 512 350 504
e-mail: kancelaria@pacholska.eu

Adwokat Kraków, dr Anna Pacholska

MENU GŁÓWNE

OBSZARY PRAKTYKI

Adwokat Kraków - Wiedza i doświadczenie pozwalają być krok przed innymi

Kancelaria adwokacka dr Anny Pacholskiej w Krakowie oferuje szerokie spektrum usług prawnych, wykorzystując wiedzę dotyczącą różnych dziedzin prawa, popartą doświadczeniem. W każdym z obszarów swojej praktyki kieruje się jednak tymi samymi zasadami: wnikliwością  i starannością w analizowaniu każdego przypadku, konsekwencją w działaniu, niekonwencjonalnością i otwartością w poszukiwaniu rozwiązań. Mottem kancelarii jest osobiste zaangażowanie adwokata w każdą sprawę, na każdym etapie współpracy z Klientem w celu jak najpełniejszego urzeczywistnienia jego interesów i dążeń.

Wzrost mobilności społeczeństw, łatwość zmieniania miejsca pobytu i nawiązywania międzynarodowych relacji gospodarczych oznaczają także wzrost liczby problemów prawnych z elementem międzynarodowym. Krakowska kancelaria Anny Pacholskiej, korzystając z różnorodnych metod komunikacji, jak telefon, e-mail czy komunikatory internetowe, takie jak WhatsApp udziela pomocy prawnej Polakom i cudzoziemcom przebywającym poza Polską, reprezentując ich interesy w Polsce. Posługując się językiem angielskim i włoskim adwokat świadczy pomoc prawną także cudzoziemcom przebywającym w Polsce.

Współczesność niesie wyzwania wymagające rozwiązań nowatorskich i elastycznych. Dlatego też adwokat dr Anna Pacholska nie zawęża swojej specjalizacji do jednej tylko gałęzi prawa, ale jest specjalistą w wielu dziedzinach, nie tylko prawa polskiego, ale także europejskiego i międzynarodowego. Poniżej znajduje lista głównych obszarów praktyki oraz najpopularniejszych usług świadczonych przez krakowską Kancelarię. Katalog ten nie jest jednak zamknięty. Istnieje także możliwość współpracy w innych obszarach po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Kancelarią.

 

Aby lepiej poznać ofertę Kancelarii Adwokackiej w Krakowie zapraszamy do kontaktu i spotkania tradycyjnego lub zdalnego.

 

PRAWO CYWILNE

 

PRAWO RODZINNE

 

PRAWO GOSPODARCZE

 

PRAWO KARNE

 

PRAWO PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację ich stosowania.
Adwokat Kraków - Prawnik Kraków - Kancelaria Adwokacka Kraków - Attorney Krakow - Lawyer Krakow - Law Office Krakow - Law Firm Cracow - studio legale a Cracovia - avvocato Cracovia

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację ich stosowania.
Adwokat Kraków - Prawnik Kraków - Kancelaria Adwokacka Kraków - Attorney Krakow - Lawyer Krakow - Law Office Krakow - Law Firm Cracow - studio legale a Cracovia - avvocato Cracovia