Adwokat Kraków Prawnik Logo
Kancelaria Adwokacka
dr Anna Pacholska
Kraków, ul. Kordeckiego 7/7
nr tel. +48 512 350 504
e-mail: kancelaria@pacholska.eu

Adwokat dr Anna Pacholska Kraków

adwokat dr Anna Pacholska

Kraków, ul. Kordeckiego 7/7
nr tel. +48 512 350 504
e-mail: kancelaria@pacholska.eu

Adwokat Kraków, dr Anna Pacholska

MENU GŁÓWNE

Prawo cywilne

ADWOKAT KRAKÓW - PRAWO CYWILNE

Prawo cywilne uchodzi za najszerszą z gałęzi prawa, która towarzyszy nam w życiu codziennym, dotykając wszystkich jego aspektów. Każdy z nas zawiera umowy, dokonuje czynności prawnych i ponosi różne rodzaje odpowiedzialności, nawet się nad tym nie zastanawiając. Adwokat dr Anna Pacholska pomaga rozwiązywać duże i małe, codzienne i nadzwyczajne problemy z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego.

Oferta Kancelarii Adwokackiej w Krakowie dotycząca prawa cywilnego opiera się na doradztwie, udzielaniu porad, opiniowaniu pism, umów, regulaminów oraz prowadzeniu spraw przed sądami wszystkich instancji, prowadzeniu negocjacji w imieniu Klienta, a także reprezentowaniu Klienta przed instytucjami, przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi.

Problematyka prawa cywilnego jest tak szeroka, że wspomnieć należy jedynie najważniejsze wybrane problemy, które najczęściej stanowią przedmiot pracy kancelarii. Wskazać należy tu:

Katalog powyższy nie ma charakteru zamkniętego, stanowi jedynie przykład spraw, którymi zajmuje się Kancelaria.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie, na którym uzyskacie Państwo informacje o tym, jak rozwiązać swój problem prawny. Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną zarówno w siedzibie w Krakowie, jak i w toku porad prawnych udzielanych zdalnie. Dzięki możliwościom, jakie dają metody porozumiewania się na odległość Kancelaria świaczy usługi także dla Klientów, którzy stale przebywają poza granicami Polski i jedynie drogą telefoniczną lub e-mailową mogą skontaktować się z adwokatem.

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację ich stosowania.
Adwokat Kraków - Prawnik Kraków - Kancelaria Adwokacka Kraków - Attorney Krakow - Lawyer Krakow - Law Office Krakow - Law Firm Cracow - studio legale a Cracovia - avvocato Cracovia

Strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację ich stosowania.
Adwokat Kraków - Prawnik Kraków - Kancelaria Adwokacka Kraków - Attorney Krakow - Lawyer Krakow - Law Office Krakow - Law Firm Cracow - studio legale a Cracovia - avvocato Cracovia